Aktuality

Skupina disponuje vlastní profesionální aparaturou (KV2 audio) pro cca 300 lidí

Délka vystoupení dle typu akce:

  • koncertní blok vlastních písní cca 1,5 hod.
  • vystoupení doplněné o hity známých interpretů cca 2 – 4 hod.

2023 – připravujeme k vydání 2 nejnovější songy a připravujeme další videoklip.  Právě proběhlo zveřejnění záznamů z živých vystoupení odehraných v posledním roce na YouTube  jako Procity-rock.

V roce 2022 většina vystoupení byla organizována od jara narychlo a ve zmenšené sestavě jako duo. Nic méně děkujeme i za tuto možnost, protože nám to otevřelo další možnosti zahrát i na menších akcích, oslavách i svatbách, kde bychom se v celé sestavě nevešli jak prostorově tak i co se týká rozpočtu.

Rok 2021 byl naplněn obavami o trvání lockdownů.

Nejvíce času v roce 2020 zabral upgrade studia. Déle i příprava pokladů bicích a basy pro vystupování v menším obsazení.

V prosinci 2019 jsme odehráli Mikulášské a Vánoční vystoupení (to druhé za pomoci alternujícího bubeníka Dana Dyka) a nyní probíhá úprava aranží skladeb pro debutové album.

Zkoušíme na 1.11. do Benešova další věci od Adele, Lady Gaga, Pink a Queen. Doděláváme ještě 2 vlastní skladby, které doplní připravované CD.

18.10. 2019 jsme byli pozváni do nového klubu Vagon ve Vlašimi. Ještě jednou děkujeme novým příznivcům a budeme se zas těšit po novém roce.

1.8. 2019 jsme odehráli skvělí koncert na Benešov City Live již v nové sestavě, kterou posílil Jan Moc – bicí, zpěv a Martin Šich – klávesy. Moc jsme si to s Vámi užili a postupně zveřejníme krátký sestřih z tohoto večera a pak i některé jednotlivé skladby.

2.4. 2019 – 2. místo v hitparádě Radia Benešov Citi s písní „Po vlnách“. Děkujeme všem příznivcům a fanouškům za přízeň ale potřebujeme ještě trochu přidat.

Dokončujeme zbývající 2 písně na naše CD a zkoušíme v doplněné sestavě. Za bicí usedl Jan Moc náš dlouholetý kamarád a na klávesy hraje mladý talentovaný Martin Šich.

1.3. 2019 – dnes jsme je umístili na 1. místě v únorové hitparádě Radia Benešov Citi s písní „Po vlnách“. Děkujeme všem příznivcům a fanouškům za přízeň a rádi bychom udrželi tuto pozici i po zbytek března.

Pilně pracujeme na dalších skladbách našeho debutového alba a na přípravách pro jarní koncerty v pozměněné sestavě.

1. 12. 2018 – dnes jsme oslavily premiéru klipu k písni Po vlnách, děkujeme všem, kteří se na jeho realizaci podíleli.

Zvláštní poděkování patří kontrabasistovi Pavlu Klečkovi a bubeníkovi Zdeňku Sýkorovi

11.11.2018 – dnes jsme dodělali pracovní verzi našeho 1. oficiálního klipu k písni Po vlnách, který jsme natáčeli ve vodách Jadranu.

Je to hezká vzpomínka na končící léto a doufáme, že nás bude nabíjet energií během dlouhých zimních večerů.

Plánovaná premiéra uvedení tohoto videoklipu je na 1. prosince, kdy to také budeme zapíjet  s celým natáčecím štábem.

Průběžně budeme zpracovávat fotky a videa z akcí letošního léta, tak nám zachovejte přízeň.

4. 9. 2018 Děkuje Všem za velkou podporu !!!  Píseň „Neztrácej čas“ se již druhý měsíc udržela v čele hitparády a odchází do síně slávy rádia Benešov City

Žádáme všechny fanoušky a příznivce naší skupiny o hlas v hitparádě Radia Benešov – city
na webové adrese:

Děkujeme za hlasy v červenci, díky Vám jsme již na 1. místě a v srpnu bychom chtěli prvenství v hitparádě potvrdit.

31.8. 2018 jsme přijali pozvání do Miličína na posvícení, kde vystoupíme kolem 21 hod.

28.7. 2018 v Sedlčanech – Festival Mejdan pro faunu byl hodně podařený a děkujeme Petru Kohanovi, který zaskočil na bicí za Daniela, jenž byl v té době v Itálii.

21.7. 2018 na Čtyřkolském fesťáku začalo trvale pršet ale děkuje všem kteří vydrželi.

Odehráli jsme vystoupení v Benešově na náměstí 13.7.2018 od 20 hod. v rámci akce Benešov City Live a dvouhodinový koncert jsme si s Vámi užili naplno.

Těšíme se na Vám a děkujeme za přízeň a podporu.

.

3528total visits,1visits today